Confirmed users
58
edits
Jstevensen (talk | contribs) |
|||
| Line 89: | Line 89: | ||
|- | |- | ||
| SUMO (Kitsune)|| | | SUMO (Kitsune)|| | ||
|- | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Operations Security''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"| | |||
|- | |||
| Infrastructure || Guillaume Destuynder | |||
|- | |||
| Network Operations || Michal Purzynski | |||
|- | |||
| Marketplace || Joe Stevensen | |||
|- | |||
| Services || Guillaume Destuynder | |||
|- | |||
| Desktop || Eric Parker | |||
|- | |||
|} | |} | ||