Confirmed users
14,525
edits
| Line 100: | Line 100: | ||
| 2.9s | | 2.9s | ||
|- | |- | ||
| Mac OSX 10.8 | | Mac OSX 10.8 (Intel Core2Duo @ 2.4GHz, 2GB RAM, 5400RPM HDD) | ||
| 100Mbps Ethernet | | 100Mbps Ethernet | ||
| 2.3s | | 2.3s | ||
| Line 107: | Line 107: | ||
| 1.4s | | 1.4s | ||
| 2.5s | | 2.5s | ||
|- | |||
| Ubuntu 12.04 (Intel i7-3520M @ 2.9GHz, 8GB RAM, 5400RPM HDD) | |||
| 36Mbps Wifi | |||
| 4.2s | |||
| 1.1s | |||
| 1.7s | |||
| 2.5s | |||
| 2.4s | |||
|- | |||
| Ubuntu 12.04 (Intel i7-3520M @ 2.9GHz, 8GB RAM, 5400RPM HDD) | |||
| 100Mbps Ethernet | |||
| 4.7s | |||
| 1.2s | |||
| 1.5s | |||
| 1.8s | |||
| 2.3s | |||
|} | |} | ||