WeeklyUpdates/2013-11-04: Difference between revisions

Line 235: Line 235:
| London
| London
| Marionette and B2G Automation
| Marionette and B2G Automation
|-
| Sevaan Franks
| Ian Barlow
| Toronto
| Toronto
| Firefox UX \o/
|-
|-
| Melinda Salazar
| Melinda Salazar
Confirmed users
450

edits