Confirmed users
150
edits
Vitabadran (talk | contribs) |
No edit summary |
||
| Line 47: | Line 47: | ||
| Vita Badran | | Vita Badran | ||
| vita@badran.net.nz | | vita@badran.net.nz | ||
| Localizer-in-training | |||
| NO | |||
|- | |||
| Artem Polivanchuk | |||
| a.polivanchuk@outlook.com | |||
| Localizer-in-training | | Localizer-in-training | ||
| NO | | NO | ||