L10n:Teams:uk: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
Line 47: Line 47:
| Vita Badran
| Vita Badran
| vita@badran.net.nz
| vita@badran.net.nz
| Localizer-in-training
| NO
|-
| Artem Polivanchuk
| a.polivanchuk@outlook.com
| Localizer-in-training
| Localizer-in-training
| NO
| NO
Confirmed users
150

edits