L10n:Teams:ta: Difference between revisions

Line 20: Line 20:
| Yes
| Yes
|-
|-
| அருண் குமார் - Arun Kumar
| thangam [DOT] arunx [AT] gmail [DOT] com
| Contributor
| No
| No
| Admin
| Gauthamraj Elango
| Gauthamraj Elango
| vallavan2valluvan@gmail.com
| vallavan2valluvan@gmail.com
Line 28: Line 34:
| Shantha Kumar
| Shantha Kumar
| shantha.thamizh@gmail.com
| shantha.thamizh@gmail.com
| Contributor
| No
| No
|-
| தங்கமணி அருண்[Thangamani Arun]
| thangam [DOT] arunx [AT] gmail [DOT] com
| Contributor
| Contributor
| No
| No
Confirmed users
32

edits