Indonesia/Community Meetup June 2014: Difference between revisions

Line 10: Line 10:


=== Status ===
=== Status ===
URL : https://docs.google.com/forms/d/1FAXH6oGZAMJHiknuPUKfHAzXViwUqFXKoOuIO0CoC_M/closedform
{| text-align: center;" class="wikitable sortable"
{| text-align: center;" class="wikitable sortable"
|-
|-
Line 165: Line 168:
! Yes
! Yes
! Attend
! Attend
|-
! 22
! Romi Hardiyanto
! Germany
! l10n Lead
! Yes
! Online/Remote
|-
|-


Confirmed users
304

edits