WeeklyUpdates/2014-10-06: Difference between revisions

m
Line 145: Line 145:
| Tennessee-Remote
| Tennessee-Remote
| Release Engineering
| Release Engineering
|-
| Robb Carroll
| Albert Villarde
| Mountain View
| Mountain View
| Audio/Visual Systems
|-
| Jeremy Poulin
| Jason Duell
| WA Remote
| NH Remote
| Platform Engineering
|-
|-
|}
|}
Confirmed users
77

edits