9
edits
(Adding Sponsorship and web Developer Name) |
Prachityagi (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 36: | Line 36: | ||
! '''TEAM''' !! '''HEAD''' !! '''CO-ORDINATOR''' | ! '''TEAM''' !! '''HEAD''' !! '''CO-ORDINATOR''' | ||
|- | |- | ||
| '''Event Management''' || Sparsh Saxena || Parav Singla | | '''Event Management''' || Prachi Tyagi <br> Sparsh Saxena || Parav Singla | ||
|- | |- | ||
| '''Technical''' || | | '''Technical''' || Tushar C. Kapoor || Arushi Bhatnagar | ||
|- | |- | ||
| '''Creativity''' || Ronit Sharma || Harsh Jain | | '''Creativity''' || Ronit Sharma || Harsh Jain | ||
| Line 44: | Line 44: | ||
| '''Public Relations''' || Himanshu Goyal || Saurabh Pradhan <br> Divi Oberoi | | '''Public Relations''' || Himanshu Goyal || Saurabh Pradhan <br> Divi Oberoi | ||
|- | |- | ||
| '''Publicity ''' || | | '''Publicity ''' || || Ojaswi Singh | ||
|- | |- | ||
| '''Sponsorship''' || Hitendra Singh | | '''Sponsorship''' || || Hitendra Singh <br> Krishna Singhal | ||
|- | |- | ||
| '''Web | | '''Web Development''' || Manmohan singla || Sooraj Randhir Singh | ||
|- | |||
| '''Tech Analysis''' || Shishant Sharma || Satavisha Mitra | |||
|} | |} | ||
edits