WeeklyUpdates/2015-11-09: Difference between revisions

Add webcompat progress update to speakers
(Add webcompat progress update to speakers)
Line 70: Line 70:
!  Media
!  Media
!  More Details
!  More Details
|-
| Hallvord R. M. Steen
| Web compatibility
| webcompat.com progress
| At home
| No
| https://webcompat.com https://webcompat.com/issues/1671 https://webcompat.com/issues/1849
| https://webcompat.com
|-
|-
| Who Are You?
| Who Are You?
Line 80: Line 88:
|-
|-
|}
|}


= Welcome! =
= Welcome! =
Confirmed users
74

edits