Confirmed users
74
edits
Johnbernard (talk | contribs) m (→Firefox OS) |
(Add webcompat progress update to speakers) |
||
| Line 70: | Line 70: | ||
! Media | ! Media | ||
! More Details | ! More Details | ||
|- | |||
| Hallvord R. M. Steen | |||
| Web compatibility | |||
| webcompat.com progress | |||
| At home | |||
| No | |||
| https://webcompat.com https://webcompat.com/issues/1671 https://webcompat.com/issues/1849 | |||
| https://webcompat.com | |||
|- | |- | ||
| Who Are You? | | Who Are You? | ||
| Line 80: | Line 88: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
= Welcome! = | = Welcome! = | ||