2
edits
| Line 514: | Line 514: | ||
| Hawkman | | Hawkman | ||
| Toronto | | Toronto | ||
|- | |||
| Intel HD Graphics 4600 | |||
| 0x0412 | |||
| Haswell | |||
| Dell Precision T1700 | |||
| gw (Brisbane) | |||
|- | |- | ||
| Intel HD Graphics 4000 / Radeon 7000M | | Intel HD Graphics 4000 / Radeon 7000M | ||
edits