Confirmed users
85
edits
(added Botond's devices) |
|||
| Line 175: | Line 175: | ||
| Asus G73JH (Spaceship) | | Asus G73JH (Spaceship) | ||
| Toronto | | Toronto | ||
|- | |||
| AMD Radeon HD 6450 | |||
| 0x677b | |||
| Caicos | |||
| Custom desktop build | |||
| [mailto:botond@mozilla.com Botond Ballo] (Toronto) | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Line 625: | Line 631: | ||
| Dell XPS 15 9570 | | Dell XPS 15 9570 | ||
| [mailto:jgilbert@mozilla.com jgilbert] (Mountain View) | | [mailto:jgilbert@mozilla.com jgilbert] (Mountain View) | ||
|- | |||
| Intel HD Graphics 520 | |||
| 0x1916 | |||
| skylake-gt2 | |||
| Purism Librem 13v2 | |||
| [mailto:botond@mozilla.com Botond Ballo] (Toronto) | |||
|- | |- | ||
| Intel HD Graphics 540 | | Intel HD Graphics 540 | ||