Confirmed users
85
edits
(added Botond's devices) |
(→AMD Chipsets: move to correct section) |
||
| Line 175: | Line 175: | ||
| Asus G73JH (Spaceship) | | Asus G73JH (Spaceship) | ||
| Toronto | | Toronto | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Line 216: | Line 210: | ||
| n/a - loose card | | n/a - loose card | ||
| [mailto:ahughes@mozilla.com Anthony Hughes] (Vancouver) | | [mailto:ahughes@mozilla.com Anthony Hughes] (Vancouver) | ||
|- | |||
| AMD Radeon HD 6450 | |||
| 0x677b | |||
| Caicos | |||
| Custom desktop build | |||
| [mailto:botond@mozilla.com Botond Ballo] (Toronto) | |||
|- | |- | ||
| AMD Radeon HD 7470M/6520G | | AMD Radeon HD 7470M/6520G | ||