QA SoftVision Team: Difference between revisions

m
Line 102: Line 102:
{| width="100%"
{| width="100%"
|-
|-
|[[File:C_Ionce.png‎‎ ‎‎|thumb|left|300px| '''Cornel Ionce (Team Lead)<br>Desktop<br>irc: cornel_ionce ''']]
|[[File:BogdanMaris.jpg‎ ‎‎|thumb|left|300px| '''Bogdan Maris (Team Lead)<br>Desktop<br>irc: bogdan_maris ''']]
|[[File:BogdanMaris.jpg‎ ‎‎|thumb|left|300px| '''Bogdan Maris (Team Lead)<br>Desktop<br>irc: bogdan_maris ''']]
|[[File:Mihai_Boldan.png |thumb|left|300px| '''Mihai Boldan (Team Lead)<br>Desktop<br>irc: mboldan ''']]
|[[File:C_Ionce.png‎‎ ‎‎|thumb|left|300px| '''Cornel Ionce<br>Desktop<br>irc: cornel_ionce ''']]
|-
|[[File:Cristian_Baica.png |thumb|left|300px| '''Cristian Baica<br>Desktop<br>irc: ''']]
|[[File:Cristian_Baica.png |thumb|left|300px| '''Cristian Baica<br>Desktop<br>irc: ''']]
|-
|[[File:Mihai_Boldan.png |thumb|left|300px| '''Mihai Boldan<br>Desktop<br>irc: mboldan ''']]
|[[File:Oana_Botisan.png ‎‎|thumb|left|300px| '''Oana Botisan<br>Desktop<br>irc: Oana.Botisan''']]
|[[File:Oana_Botisan.png ‎‎|thumb|left|300px| '''Oana Botisan<br>Desktop<br>irc: Oana.Botisan''']]
|[[File:Camelia_Badau.jpg |thumb|left|300px| '''Camelia Badau<br>Desktop<br>irc: cbadau''']]
|[[File:Camelia_Badau.jpg |thumb|left|300px| '''Camelia Badau<br>Desktop<br>irc: cbadau''']]
Confirmed users
1,595

edits