Confirmed users
4,293
edits
ChrisCooper (talk | contribs) |
No edit summary |
||
| Line 38: | Line 38: | ||
| hg:buildbot-configs - checked in | | hg:buildbot-configs - checked in | ||
| restart | | restart | ||
|- | |||
| {{bug|472799}} | |||
| [mobile-arm] disable moz2-linux-slave07/08/10 | |||
| prod: moz2-master | |||
| Moderate | |||
| hg:buildbot-configs - checked in | |||
| reconfig | |||
|} | |} | ||