canmove, Confirmed users
6,441
edits
No edit summary |
|||
| Line 32: | Line 32: | ||
| style="background:#cccccc" | '''Status''' | | style="background:#cccccc" | '''Status''' | ||
| style="background:#cccccc" | '''reconfig/restart required''' | | style="background:#cccccc" | '''reconfig/restart required''' | ||
|- | |||
| Success | |||
| 20090303 0800 | |||
| {{bug|480688}} | |||
| Try server unittest builders not using right errorparser | |||
| try master | |||
| medium | |||
| | |||
| reconfig | |||
|- | |- | ||
| Success | | Success | ||