Fosdem2006:Visitors: Difference between revisions

m
(Creating visitors list for FOSDEM)
 
Line 8: Line 8:
|-
|-
| Gijs Kruitbosch
| Gijs Kruitbosch
| style="width:10em;text-align: center;" | no
|-
| Andreas Otte
| style="width:10em;text-align: center;" | no
| style="width:10em;text-align: center;" | no
|-
|-
|}
|}
5

edits