34
edits
Samuelsidler (talk | contribs) |
m (move seamonkey 2.0, ffx 3.0.15 and ffx 3.5.4 to finished table.) |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
| style="background: rgb(239, 239, 239) none repeat scroll 0% 0%; -moz-background-clip: border; -moz-background-origin: padding; -moz-background-inline-policy: continuous;" | '''Links''' | | style="background: rgb(239, 239, 239) none repeat scroll 0% 0%; -moz-background-clip: border; -moz-background-origin: padding; -moz-background-inline-policy: continuous;" | '''Links''' | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| [[Releases/Firefox 3.6b1|Firefox 3.6 Beta 1]] | | [[Releases/Firefox 3.6b1|Firefox 3.6 Beta 1]] | ||
| Line 52: | Line 41: | ||
| style="background:#efefef" | '''Release Date''' | | style="background:#efefef" | '''Release Date''' | ||
| style="background:#efefef" | '''Links''' | | style="background:#efefef" | '''Links''' | ||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 3.0.15|Firefox 3.0.15]] | |||
| October 27 | |||
| [[Releases/Firefox 3.0.15/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 3.0.15/Test Plan|QA]] | |||
|- | |||
| [[Releases/Firefox 3.5.4|Firefox 3.5.4]] | |||
| October 27 | |||
| [[Releases/Firefox 3.5.4/BuildNotes|Build]], [[Releases/Firefox 3.5.4/Test Plan|QA]] | |||
|- | |||
| [[SeaMonkey:Releases:2.0|SeaMonkey 2.0]] | |||
| October 27 | |||
| [[SeaMonkey:Release_Process:2.0|Build]] | |||
|- | |- | ||
| [[SeaMonkey:Releases:2.0|SeaMonkey 2.0rc2]] | | [[SeaMonkey:Releases:2.0|SeaMonkey 2.0rc2]] | ||
edits