569
edits
| Line 43: | Line 43: | ||
| Early June | | Early June | ||
| [[Releases/Fennec 1.1/BuildNotes|Build]], [[Releases/Fennec 1.1/Test Plan|QA]] | | [[Releases/Fennec 1.1/BuildNotes|Build]], [[Releases/Fennec 1.1/Test Plan|QA]] | ||
|- | |||
| [[Mobile/Fennec/Fennec2.0b1|Fennec 2.0 Beta 1]] | |||
| Middle of July | |||
| [[Releases/Fennec 2.0b1/BuildNotes|Build]], [[Releases/Fennec 2.0b1/Test Plan|QA]] | |||
|- | |- | ||
| [[Mobile/Fennec/Fennec2.0rc1|Fennec 2.0 RC 1]] | | [[Mobile/Fennec/Fennec2.0rc1|Fennec 2.0 RC 1]] | ||
edits