Releases: Difference between revisions

155 bytes added ,  21 May 2010
Line 43: Line 43:
| Early June
| Early June
| [[Releases/Fennec 1.1/BuildNotes|Build]], [[Releases/Fennec 1.1/Test Plan|QA]]
| [[Releases/Fennec 1.1/BuildNotes|Build]], [[Releases/Fennec 1.1/Test Plan|QA]]
|-
| [[Mobile/Fennec/Fennec2.0b1|Fennec 2.0 Beta 1]]
| Middle of July
| [[Releases/Fennec 2.0b1/BuildNotes|Build]], [[Releases/Fennec 2.0b1/Test Plan|QA]]
|-
|-
| [[Mobile/Fennec/Fennec2.0rc1|Fennec 2.0 RC 1]]
| [[Mobile/Fennec/Fennec2.0rc1|Fennec 2.0 RC 1]]
569

edits