Balkans/Localization: Difference between revisions

Line 12: Line 12:
| '''Firefox'''  
| '''Firefox'''  
| '''Thunderbird'''  
| '''Thunderbird'''  
| '''Weave'''
|-
|-
| '''Albanian'''  
| '''Albanian'''  
| Yes<br>  
| Yes<br>  
| Yes<br>  
| Yes<br>  
| Yes<br>
|-
|-
| '''Bosnian'''  
| '''Bosnian'''  
| In process<br>  
| In process<br>  
| No<br>  
| No<br>  
| No<br>
|-
|-
| '''Bulgarian'''  
| '''Bulgarian'''  
| Yes<br>  
| Yes<br>  
| Yes<br>  
| Yes<br>  
| No<br>
|-
|-
| '''Croatian'''  
| '''Croatian'''  
| Yes<br>  
| Yes<br>  
| No<br>  
| No<br>  
| No<br>
|-
|-
| '''Greek'''  
| '''Greek'''  
| Yes<br>  
| Yes<br>  
| Yes<br>  
| Yes<br>  
| Yes<br>
|-
|-
| '''Macedonian'''  
| '''Macedonian'''  
| Yes<br>  
| Yes<br>  
| In process<br>  
| In process<br>  
| No<br>
|-
|-
| '''Romanian'''  
| '''Romanian'''  
| Yes<br>  
| Yes<br>  
| Yes<br>  
| Yes<br>  
| In process<br>
|-
|-
| '''Serbian'''  
| '''Serbian'''  
| Yes<br>  
| Yes<br>  
| Yes<br>  
| Yes<br>  
| In process<br>
|-
|-
| '''Slovenian'''  
| '''Slovenian'''  
| Yes<br>  
| Yes<br>  
| Old version<br>  
| Yes<br>
| In process<br>
|-
| '''Turkish'''
| ??<br>
| ??<br>  
|}
|}


Confirmed users
209

edits