96
edits
| Line 64: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
| '''Dialog Title Ger:''' | | '''Dialog Title Ger:''' | ||
| | | Einladungen (n) | ||
|- | |- | ||
| '''Label 1 EN-US:''' | | '''Label 1 EN-US:''' | ||
| Recurrence | | Recurrence: | ||
|- | |- | ||
| '''Label 1 DE-Ger:''' | | '''Label 1 DE-Ger:''' | ||
| Wiederholungen | | Wiederholungen: | ||
|- | |- | ||
| '''Label 2 EN-US:''' | | '''Label 2 EN-US:''' | ||
| Location: | |||
|- | |||
| '''Label 2 DE-Ger:''' | |||
| Ort: | |||
|- | |||
| '''Label 3 EN-US:''' | |||
| Organizer | | Organizer | ||
|- | |- | ||
| '''Label | | '''Label 3 DE-Ger:''' | ||
| Organisator | | Organisator | ||
|- | |- | ||
| '''Label | | '''Label 4 EN-US:''' | ||
| Event Details... | | Event Details... | ||
|- | |- | ||
| '''Label | | '''Label 4 DE-Ger:''' | ||
| Termindetails... | | Termindetails... | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Button 1 EN-US:''' | ||
| Accept | | Accept | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Button 1 DE-Ger:''' | ||
| Annehmen | | Annehmen | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Button 2 EN-US:''' | ||
| Decline | | Decline | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Button 2 DE-Ger:''' | ||
| Ablehnen | |||
|- | |||
| '''Menu Button 1 EN-US:''' | |||
| Decline (Default) | |||
|- | |||
| '''Menu Button 1 DE-Ger:''' | |||
| Ablehnen | | Ablehnen | ||
|- | |||
| '''Menu Button 2 EN-US:''' | |||
| Decline and remove from calendar | |||
|- | |||
| '''Menu Button 2 DE-Ger:''' | |||
| Ablehnen und aus dem Kalender entfernen | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits