Confirmed users
46
edits
| Line 121: | Line 121: | ||
| London UK via Vidyo | | London UK via Vidyo | ||
| Yes -- [https://bug862023.bugzilla.mozilla.org/attachment.cgi?id=743086 PDF slides] | | Yes -- [https://bug862023.bugzilla.mozilla.org/attachment.cgi?id=743086 PDF slides] | ||
| | |- | ||
| Emajee' Summers | |||
| Around the Campfire | |||
| Mozilla/Yearup Around the Campfire Event | |||
| San Francisco, CA | |||
| No | |||
| | |||
| Wikipage in progress | |||
|- | |||
== Introducing New Hires == | == Introducing New Hires == | ||