L10n:Teams:ta: Difference between revisions

Line 58: Line 58:
| Prabakaran M
| Prabakaran M
| prabakarviji@gmail.com
| prabakarviji@gmail.com
| Contributor
| No
| No
|-
| அஷோக் ராஜ் (Ashok Raj L)
| ashokraj.info@gmail.com
| Contributor
| Contributor
| No
| No
1

edit