L10n:Teams:ta: Difference between revisions

Line 22: Line 22:
| அருண் குமார் - Arun Kumar
| அருண் குமார் - Arun Kumar
| thangam [DOT] arunx [AT] gmail [DOT] com
| thangam [DOT] arunx [AT] gmail [DOT] com
| Contributor
| Admin/Contributor
| No
| No
| No
| No
| Admin
|-
| Gauthamraj Elango
| Gauthamraj Elango
| vallavan2valluvan@gmail.com
| vallavan2valluvan@gmail.com
Confirmed users
32

edits