L10n:Teams:ta: Difference between revisions

No edit summary
Line 70: Line 70:
| Rajanand Ilangovan
| Rajanand Ilangovan
| rajanand[at]hotmail.co.in
| rajanand[at]hotmail.co.in
| None
|-
| Rat S
| jayabharat@live.com
| None
| None
|}
|}
Confirmed users
40

edits