Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
2,088
edits
No edit summary |
|||
| Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
| Offline Newsreader || App || Offline, Power || dietrich@mozilla.com || [[FirefoxOS/Projects/OfflineReader|details]] | | Offline Newsreader || App || Offline, Power || dietrich@mozilla.com || [[FirefoxOS/Projects/OfflineReader|details]] | ||
|- | |||
| Mobile Perf Research || All || Perf, Power || dietrich@mozilla.com || [[FirefoxOS/Projects/MichiganPerf|details]] | |||
|- | |||
| || || || || | |||
|- | |- | ||
| || || || || | | || || || || | ||
| Line 35: | Line 39: | ||
| '''Link''' | | '''Link''' | ||
|- | |- | ||
| | | || || || || | ||
| | |- | ||
| | | || || || || | ||
| | |- | ||
| || || || || | |||
|} | |||
==Past Projects== | |||
{| class="fullwidth-table" | |||
|- style="background:#efefef" | |||
| '''Title''' | |||
| '''Summary''' | |||
| '''Mentor''' | |||
| '''Summary''' | |||
| '''Link''' | |||
|- | |||
| || || || || | |||
|- | |||
| || || || || | |||
|- | |||
| || || || || | |||
|} | |} | ||