Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
2,088
edits
No edit summary |
|||
| Line 38: | Line 38: | ||
| '''Summary''' | | '''Summary''' | ||
| '''Link''' | | '''Link''' | ||
|- | |||
| Non-critical network audit || Gaia || || || | |||
|- | |||
| App usage tracking|| Gaia || || || | |||
|- | |||
| Contact usage tracking || Gaia || || || | |||
|- | |||
| Activity streams || Gaia || || || | |||
|- | |||
| Car Screen || App || || || | |||
|- | |||
| Dropbox activity || App || || || | |||
|- | |||
| Pocket activity || App || || || | |||
|- | |||
| Flickr activity || App || || || | |||
|- | |||
| Offline Wikipedia || App || || || | |||
|- | |||
| Hotspot Locator || App || || || | |||
|- | |||
| Telemetry || Gecko, Gaia || || || | |||
|- | |- | ||
| || || || || | | || || || || | ||