L10n:Teams:ta: Difference between revisions

Line 79: Line 79:
| aruntechfreak@gmail.com
| aruntechfreak@gmail.com
| Called for Training
| Called for Training
|-
| Sarathkumar  
| Sarathkumar  
| crazysarath8055@gmail.com
| crazysarath8055@gmail.com
| called for training
| called for training
| -
|-
|}
|}


Confirmed users
13

edits