Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About MozillaWiki
MozillaWiki
Search
QA/Fennec/crash rep 07Nov2011: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
QA/Fennec/crash rep 07Nov2011
(view source)
Revision as of 10:42, 8 November 2011
72 bytes removed
,
8 November 2011
→dist
Revision as of 10:42, 8 November 2011
(
view source
)
Nhirata
(
talk
|
contribs
)
(
→gfx
)
← Older edit
Revision as of 10:42, 8 November 2011
(
view source
)
Nhirata
(
talk
|
contribs
)
(
→dist
)
Newer edit →
Line 414:
Line 414:
| Bug
| Bug
| Notes
| Notes
|-
|3.9%(13)
|{{Bug|694964}} - crash [@ gfxSharedImageSurface::Open]
|
|-
|-
|0.9%(3)
|0.9%(3)
Nhirata
Confirmed users
4,378
edits