QA/Fennec/crash rep 07Nov2011: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 414: Line 414:
| Bug  
| Bug  
| Notes
| Notes
|-
|3.9%(13)
|{{Bug|694964}} - crash [@ gfxSharedImageSurface::Open]
|
|-
|-
|0.9%(3)
|0.9%(3)
Confirmed users
4,378

edits

Navigation menu