Confirmed users
3,376
edits
(→Project Table: - updated for wpt) |
m (→Project Table: - added test harnesses) |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
| DevTools Harness || [[https://wiki.mozilla.org/Auto-tools/Projects/DevToolsHarness Wiki]] || ted || 6 || 1 | | DevTools Harness || [[https://wiki.mozilla.org/Auto-tools/Projects/DevToolsHarness Wiki]] || ted || 6 || 1 | ||
|- | |||
| Test Harnesses || [[https://wiki.mozilla.org/Auto-tools/Projects/TestHarnesses Wiki]] || ahal,jgriffin,jmaher,ted || 9 || 2 | |||
|- | |- | ||
| m21s || [[https://wiki.mozilla.org/Auto-tools/Projects/m21s m21s Wiki]] || ahal,chmanchester,whimboo || 8 || 1 | | m21s || [[https://wiki.mozilla.org/Auto-tools/Projects/m21s m21s Wiki]] || ahal,chmanchester,whimboo || 8 || 1 | ||