Confirmed users
243
edits
Bobbychien (talk | contribs) No edit summary |
Bobbychien (talk | contribs) (→Performance Task Force: team up) |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
| Platform (Gecko) || | | Platform (Gecko) || | ||
|- | |||
| Gecko - Multimedia|| Steven Lee, John Lin | |||
|- | |||
| Gecko - Graphics || Peter Chang, Chiajung Hung | |||
|- | |||
| Gecko - RIL || Hsinyi Tsai, Szu-Yu Chen | |||
|- | |||
| || Ben Tian, Alphan Chen | |||
|- | |||
| || Vicent Chang, Henry Chang | |||
|- | |- | ||
| Application (Gaia) || | | Application (Gaia) || | ||
|- | |- | ||
| Quality Assurance || Bhavana Bajaj, Brian Huang | | Gaia - System || Tim Chien, Greg Weng | ||
|- | |||
| Quality Assurance || Bhavana Bajaj, Brian Huang, Edward Chen | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||