Firefox OS/FeatureTesting: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
→‎Graphics: info added
(→‎Media: test steps)
(→‎Graphics: info added)
Line 347: Line 347:
| QA || [mailto:njpark@mozilla.com No-Jun Park]
| QA || [mailto:njpark@mozilla.com No-Jun Park]
|-
|-
| How to test ||  
| How to test || https://wiki.mozilla.org/B2G/QA/Device_Test_Plan/Graphics
|-  
|-  
| Moztrap ||   
| Moztrap ||  https://moztrap.mozilla.org/manage/cases/?filter-suite=669
|-
| Sanity Test Log || https://docs.google.com/spreadsheets/d/1us2Rw-xwKZvuvvTTidy96C5PPt3ivgB58LSDkmV0qnY/edit#gid=2
|-
|-
| Document ||  
| Document || https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Mozilla/QA/Marionette/Run_ImageMagick_Tool_with_Python_Marionette
|}
|}


352

edits

Navigation menu