canmove, Confirmed users
2,850
edits
ChrisCooper (talk | contribs) |
ChrisCooper (talk | contribs) |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
= For Interns = | = For Interns = | ||
== 2016 Interns (* == returning) == | |||
{| | |||
| '''Name''' | |||
| '''Mentor (legal)''' | |||
| '''Mentor (actual)''' | |||
| '''Start date''' | |||
| '''End date''' | |||
| '''Location''' | |||
| '''Visa status''' | |||
|- | |||
| Connor Sheehan | |||
| Rail | |||
| Rail | |||
| 2016/05/09 | |||
| 2016/07/30 | |||
| Toronto | |||
| N/A | |||
|- | |||
| Francis (Hyuck) Kang | |||
| Kim | |||
| Kim | |||
| 2016/05/09 | |||
| 2016/07/30 | |||
| Toronto | |||
| N/A | |||
|- | |||
| Anthony Miyaguchi * | |||
| Hal | |||
| Jordan | |||
| 2016/06/06 | |||
| 2016/09/30 | |||
| San Francisco | |||
| N/A | |||
|} | |||
== 2015 Interns (* == returning) == | == 2015 Interns (* == returning) == | ||
{| | {| | ||