8
edits
| Line 78: | Line 78: | ||
| [https://docs.google.com/a/mozilla.com/presentation/d/1dupuG7BELSPjHYQnj965f450XSzRP0SHbX3rKrOP-ho/edit?usp=sharing Super Special] | | [https://docs.google.com/a/mozilla.com/presentation/d/1dupuG7BELSPjHYQnj965f450XSzRP0SHbX3rKrOP-ho/edit?usp=sharing Super Special] | ||
| N/A | | N/A | ||
|- | |||
| Valerie Casey | |||
| Open Innovation Team | |||
| Update on the Equal Rating Innovation Challenge | |||
| San Francisco | |||
| No | |||
| N/A | |||
| [https://equalrating.com ERIC] | |||
|} | |} | ||
edits