canmove, Confirmed users
2,850
edits
ChrisCooper (talk | contribs) |
ChrisCooper (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
= For Interns = | = For Interns = | ||
== 2017 Interns (* == returning) == | |||
{| | |||
| '''Name''' | |||
| '''Mentor (legal)''' | |||
| '''Mentor (actual)''' | |||
| '''Start date''' | |||
| '''End date''' | |||
| '''Location''' | |||
| '''Visa status''' | |||
|- | |||
| Connor Sheehan * | |||
| Rail? | |||
| Rail? | |||
| 2017/05/08 | |||
| 2017/08/25 | |||
| Toronto | |||
| N/A | |||
|- | |||
| Brandon Tang | |||
| Hal | |||
| Aki? | |||
| 2017/05/22 | |||
| 2017/09/01 | |||
| SF | |||
| N/A | |||
|} | |||
== 2016 Interns (* == returning) == | == 2016 Interns (* == returning) == | ||
{| | {| | ||