Confirmed users
81
edits
(add moc-queue-bot@mozilla.bugs) |
(Added an entry for omphalos@mozilla.bugs) |
||
| Line 44: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
| moc-queue-bot@mozilla.bugs || pradcliffe@mozilla.com || rest || api-key || Unknown | | moc-queue-bot@mozilla.bugs || pradcliffe@mozilla.com || rest || api-key || Unknown | ||
|- | |||
| omphalos@mozilla.bugs || mgoodwin@mozilla.com || rest || api-key || https://github.com/mozilla/OneCRL-Tools | |||
|} | |} | ||