1,268
edits
Konstantina (talk | contribs) (adding budget training cycles and small changes) |
(modify table, add names & details) |
||
| Line 21: | Line 21: | ||
! Profile | ! Profile | ||
|- | |- | ||
| | | Asia (India) | ||
| | | Prathamesh Chavan | ||
| | | https://reps.mozilla.org/u/prathamesh/ | ||
|- | |||
| Asia (India) | |||
| Vaibhav Bajaj | |||
| https://reps.mozilla.org/u/vabajaj/ | |||
|- | |||
| Asia (India) | |||
| Mehul Patel | |||
| https://reps.mozilla.org/u/rowdymehul/ | |||
|- | |||
| Asia (India) | |||
| Md Shahbaz Alam | |||
| https://reps.mozilla.org/u/shahbaz/ | |||
|- | |||
| Asia (India) | |||
| Bhuvnesh | |||
| https://reps.mozilla.org/u/bhuvnesh_dogra/ | |||
|- | |||
| Asia (India) | |||
| Ajay Kumar Jogawath | |||
| https://reps.mozilla.org/u/AjayKumarJogawath/ | |||
|- | |||
| Asia (India) | |||
| Pushpita Dey | |||
| https://reps.mozilla.org/u/pushpita_dey/ | |||
|- | |||
| Asia (India) | |||
| Sandeep kapalawai | |||
| https://reps.mozilla.org/u/Sandeepkapalawai/ | |||
|- | |||
| Asia (India) | |||
| Bala Subramaniyan | |||
| https://reps.mozilla.org/u/balapandu222/ | |||
|- | |||
| Asia (India) | |||
| Akshit Sharma | |||
| https://reps.mozilla.org/u/akshit/ | |||
|- | |||
| Asia (India) | |||
| Vibhanshu Chaudhary | |||
| https://reps.mozilla.org/u/vibhanshu95/ | |||
|- | |||
| Asia (India) | |||
| Kumaresan.C.S | |||
| https://reps.mozilla.org/u/Kumaresan/ | |||
|- | |||
| Asia (India) | |||
| Rishita Bansal | |||
| https://reps.mozilla.org/u/risbansal/ | |||
|- | |||
| Asia (India) | |||
| Biraj Karmakar | |||
| https://reps.mozilla.org/u/biraj/ | |||
|- | |||
| Asia (Nepal) | |||
| Avash Mulmi | |||
| http://reps.mozilla.org/u/avashmulmi | |||
|- | |||
| Asia (Sri Lanka) | |||
| Ruwan Ranganath | |||
| https://reps.mozilla.org/u/ruwan_ranganath/ | |||
|- | |||
| Asia (Bangladesh) | |||
| Asma Islam Swapna | |||
| https://reps.mozilla.org/u/AsmaSwapna/ | |||
|- | |||
| Asia (Bangladesh) | |||
| Syed Omar Faruk Towaha | |||
| https://reps.mozilla.org/u/soft/ | |||
|- | |||
| Asia (Indonesia) | |||
| Rizki Kelimutu | |||
| https://reps.mozilla.org/u/kelimuttu/ | |||
|- | |||
| Asia (Taiwan) | |||
| Irvin Chen | |||
| https://reps.mozilla.org/u/irvin/ | |||
|- | |||
| Africa (Ivory Coast) | |||
| Diomande Abbackar | |||
| https://reps.mozilla.org/u/diomsidd/ | |||
|- | |||
| Africa (Madagascar) | |||
| Mariot Tsitoara | |||
| https://reps.mozilla.org/u/mariot/ | |||
|- | |||
| LATAM (Venezuela) | |||
| Arturo Martinez | |||
| https://reps.mozilla.org/u/thephoenixbird/ | |||
|- | |||
| LATAM (Chile) | |||
| Lourdes | |||
| https://reps.mozilla.org/u/lourcastillo/ | |||
|- | |||
| LATAM (Colombia) | |||
| Monica Bonilla | |||
| https://reps.mozilla.org/u/MonicaBonilla/ | |||
|- | |||
| LATAM (Brazil) | |||
| Geraldo Barros | |||
| https://reps.mozilla.org/u/geraldobarros/ | |||
|- | |||
| LATAM (Brazil) | |||
| Cynthia Pereira | |||
| https://reps.mozilla.org/u/cynthiapereira/ | |||
|- | |||
| LATAM (Brazil) | |||
| Thiago Matos Policena | |||
| https://reps.mozilla.org/u/thiagopolicena/ | |||
|- | |||
| LATAM (Mexico) | |||
| Yuliana Reyna Jiménez | |||
| https://reps.mozilla.org/u/Tuxxy/ | |||
|- | |||
| LATAM (Nicaragua) | |||
| Ana Sofia Lopez Sanchez | |||
| https://reps.mozilla.org/u/Cheerleader/ | |||
|- | |||
| US | |||
| Jason Shultz | |||
| https://reps.mozilla.org/u/hashrocket/ | |||
|- | |||
| Europe (Italy) | |||
| Viola Edoardo | |||
| https://reps.mozilla.org/u/edovio/ | |||
|- | |||
| Europe (Switzerland) | |||
| Michael Kohler | |||
| https://reps.mozilla.org/u/michaelkohler/ | |||
|} | |} | ||
edits