Firefox3.5/Security: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
no edit summary
No edit summary
Line 6: Line 6:
{| border="1"
{| border="1"
! feature || review date || who || interested
! feature || review date || who || interested
|-
|blocklist enhancements || [[Firefox3.1/Blocklisting_Security_Review|2008-Dec-8 10am]] || Mossop || tchung, Jesse
|-
|-
|Private Browsing || [[Firefox3.1/PrivateBrowsing/SecurityReview|2008-Dec-10 9:30 AM]] || ehsan, mconnor || Jesse, Marcia
|Private Browsing || [[Firefox3.1/PrivateBrowsing/SecurityReview|2008-Dec-10 9:30 AM]] || ehsan, mconnor || Jesse, Marcia
Line 73: Line 71:
|-
|-
|view-source linkification || [[Firefox3.1/Security/ViewSource|2008-Dec-3]] || Curtis Bartley || [[Firefox3.1/Security/ViewSource#Review_Comments|completed]]
|view-source linkification || [[Firefox3.1/Security/ViewSource|2008-Dec-3]] || Curtis Bartley || [[Firefox3.1/Security/ViewSource#Review_Comments|completed]]
|-
|blocklist enhancements || [[Firefox3.1/Blocklisting_Security_Review|2008-Dec-8]] || Mossop || [[Firefox3.1/Blocklisting_Security_Review#Review_Comments|completed]]
|}
|}
canmove, Confirmed users
640

edits

Navigation menu