39
edits
m (→Welcome!) |
|||
| Line 83: | Line 83: | ||
| n/a | | n/a | ||
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2019-01-14 2019-01-14] | | [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2019-01-14 2019-01-14] | ||
|- | |||
|- | |||
| Alicia Gray | |||
| Sr. Manager, Trust & Security | |||
| Adding Access Requests to our Transparency Report | |||
| MTV | |||
| no | |||
| n/a | |||
| [https://www.mozilla.org/en-US/about/policy/transparency/] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits