Confirmed users
513
edits
Klahnakoski (talk | contribs) (Add more projects) |
Klahnakoski (talk | contribs) (add project) |
||
| Line 237: | Line 237: | ||
| [https://mozillians.org/en-US/u/ekyle/ Kyle Lahnakoski] | | [https://mozillians.org/en-US/u/ekyle/ Kyle Lahnakoski] | ||
| [https://github.com/mozilla/ActiveData/blob/dev/docs/Student%20Project%20190121.md Read more] | | [https://github.com/mozilla/ActiveData/blob/dev/docs/Student%20Project%20190121.md Read more] | ||
|- | |||
| Bugzilla Kanban Board | |||
| Show bugs like [https://en.wikipedia.org/wiki/Post-it_Note post-it notes] on a [https://en.wikipedia.org/wiki/Whiteboard whiteboard]. Much like a [https://en.wikipedia.org/wiki/Kanban_board Kanban board] | |||
| JSX/React | |||
| [https://mozillians.org/en-US/u/ekyle/ Kyle Lahnakoski] | |||
| [https://mozillians.org/en-US/u/ekyle/ Kyle Lahnakoski] | |||
| [https://github.com/mozilla/bugzilla-tiles Read more] | |||
|- | |- | ||