12
edits
(Added ET update presenter) |
|||
| Line 147: | Line 147: | ||
| n/a | | n/a | ||
| [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#June_8th.2C_2020 ET headlines] | | [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#June_8th.2C_2020 ET headlines] | ||
|- | |||
| James Chato | |||
| Audio Video Collaborations Team, Support Technician | |||
| Weekly IT minIT | |||
| Remote | |||
| no | |||
| n/a | |||
| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits