407
edits
m (→Speakers) |
(Added ET update presenter) |
||
| Line 75: | Line 75: | ||
| n/a | | n/a | ||
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2020-07-06 2020-07-06] | | [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2020-07-06 2020-07-06] | ||
|- | |||
| Daria Loi | |||
| Head of Product Design | |||
| Emerging Technologies Update | |||
| Remote | |||
| no | |||
| n/a | |||
| [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#July_6th.2C_2020 ET headlines] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits