canmove, Confirmed users
6,441
edits
No edit summary |
(→Tags) |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
| cvsroot/mozilla | | cvsroot/mozilla | ||
| HEAD | | HEAD | ||
| | | FIREFOX_3_0_7_BUILD1 | ||
| 2009-02-05 01:44 PST | | 2009-02-05 01:44 PST | ||
|- | |- | ||
| l10n/l10n | | l10n/l10n | ||
| HEAD | | HEAD | ||
| | | FIREFOX_3_0_7_BUILD1 | ||
| 2009-02-03 10:15 PST | | 2009-02-03 10:15 PST | ||
|} | |||
Build 2: | |||
{| class="fullwidth-table" | |||
| style="background:#efefef" | '''Module''' | |||
| style="background:#efefef" | '''Branch''' | |||
| style="background:#efefef" | '''Tag''' | |||
| style="background:#efefef" | '''Pull date''' | |||
|- | |||
| cvsroot/mozilla | |||
| GECKO190_20090217_RELBRANCH | |||
| FIREFOX_3_0_7_BUILD2 FIREFOX_3_0_7_RELEASE | |||
| 2009-02-19 05:45 PST | |||
|- | |||
| l10n/l10n | |||
| GECKO190_20090217_RELBRANCH | |||
| FIREFOX_3_0_7_BUILD1 FIREFOX_3_0_7_RELEASE | |||
| 2009-02-19 05:45 PST | |||
|} | |} | ||