canmove, Confirmed users
2,850
edits
ChrisCooper (talk | contribs) No edit summary |
ChrisCooper (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
| style="background:#cccccc" | '''Status''' | | style="background:#cccccc" | '''Status''' | ||
| style="background:#cccccc" | '''reconfig or restart''' | | style="background:#cccccc" | '''reconfig or restart''' | ||
|- | |- | ||
| {{bug|493752}} | | {{bug|493752}} | ||
| Line 43: | Line 36: | ||
| style="background:#cccccc" | '''Status''' | | style="background:#cccccc" | '''Status''' | ||
| style="background:#cccccc" | '''reconfig/restart required''' | | style="background:#cccccc" | '''reconfig/restart required''' | ||
|- | |||
| In production | |||
| 20090522 1010 PDT | |||
| {{bug|494367}} | |||
| Maemo l10n repacks busted with echo None | |||
| production-master | |||
| '''blocker''' | |||
| landed | |||
| reconfig | |||
|- | |- | ||
| In production | | In production | ||