Confirmed users
4,971
edits
| Line 50: | Line 50: | ||
| style="background:#cccccc" | '''Status''' | | style="background:#cccccc" | '''Status''' | ||
| style="background:#cccccc" | '''reconfig/restart required''' | | style="background:#cccccc" | '''reconfig/restart required''' | ||
|- | |||
| In production | |||
| 20090601 1045 PDT | |||
| {{bug|465039}} | |||
| Fix mobile try mail/upload dirs | |||
| try-master | |||
| low | |||
| landed | |||
| reconfig | |||
|- | |- | ||
| In production | | In production | ||