Confirmed users
321
edits
(→Pending Reviews: Adding time for PushState review) |
|||
| Line 20: | Line 20: | ||
| HTML5 File API || [[Firefox 3.6/HTML5_File_Objects_Security_Review|2009-08-25 1:30pm]] | | HTML5 File API || [[Firefox 3.6/HTML5_File_Objects_Security_Review|2009-08-25 1:30pm]] | ||
|| Matin Movassate || | || Matin Movassate || | ||
|- | |||
| about:crashes resubmission || [[Firefox3.7/about:crashes_Security_Review|2009-08-25 5:00pm]] | |||
|| Ted Mielczarek || | |||
|} | |} | ||