Confirmed users
1,492
edits
| Line 27: | Line 27: | ||
| | | | ||
| madhava | | madhava | ||
|- | |||
| [[/Fennec/Features/Gestures|Gestures]] | |||
| | |||
| briandils | |||
|- | |- | ||
| [[Fennec/Features/tabletstructure|New Tablet UI Structure]] | | [[Fennec/Features/tabletstructure|New Tablet UI Structure]] | ||