Mobile/User Experience: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 27: Line 27:
|  
|  
| madhava
| madhava
|-
| [[/Fennec/Features/Gestures|Gestures]]
|
| briandils
|-
|-
| [[Fennec/Features/tabletstructure|New Tablet UI Structure]]
| [[Fennec/Features/tabletstructure|New Tablet UI Structure]]
Confirmed users
1,492

edits

Navigation menu