Jetpack/Release Process: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 77: Line 77:
|      Bless Candidate Build
|      Bless Candidate Build
| RE
| RE
|
|-
|      Update AMO Validator
| TL
|  
|  
|-
|-
Confirmed users
1,100

edits

Navigation menu