canmove, Confirmed users
1,537
edits
| Line 232: | Line 232: | ||
! Details | ! Details | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{done|Initial Overview Discussion}} | ||
| | | Sid, Curtis, Cam | ||
| | | | ||
| | | Done via Email, March-2012 | ||
|- | |||
| {{done|Initial Risk Analysis}} | |||
| Privacy Eng. Team | |||
| | |||
| 28-March-2012 | |||
|- | |||
| {{new|Public Discussion}} | |||
| dev.planning | |||
| | |||
| todo | |||
|} | |} | ||
[[Category:Privacy/Reviews|Template]] | [[Category:Privacy/Reviews|Template]] | ||