canmove, Confirmed users
1,537
edits
| Line 163: | Line 163: | ||
! Details | ! Details | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{done|Initial Overview Documentation}} | ||
| Bonnie Surender, Jonas Sicking | | Bonnie Surender, Jonas Sicking | ||
| | | | ||
| | | April-2012 to July-2012 | ||
|- | |||
| {{done|Initial Risk Analysis}} | |||
| Sid Stamm | |||
| | |||
| 11-July-2012 | |||
|- | |||
| {{new|public review}} | |||
| dev.planning | |||
| | |||
| TBD | |||
|} | |} | ||
[[Category:Privacy/Reviews|OSIdleAPI]] | [[Category:Privacy/Reviews|OSIdleAPI]] | ||